27.03.2017 4776

Серце до серця

Ось уже 11 рік поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акцію, метою якої є покращення ситуації із якісним медичним обладнанням у дитячих лікарнях України та розвиток волонтерського руху в нашій державі за європейськими стандартами.

Як і завжди, студенти Уманського національного університету садівництва активно долучилися до даного заходу. Цього разу студентським активом у рамках акції проводився збір коштів, а також у планах провести 30 березня благодійний концерт, куди запрошуємо всім бажаючих.

Серце до серця

Окрім того кожен, хто прийде вболівати на Агролігу КВН 5 квітня, матиме змогу долучитися до акції та допомогти у придбанні обладнання, що потрібно для лікування дітей з вадами зору.

Рада студентського самоврядування університету