Повідомити про новину

Семінар начальників управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій Черкаської області

7-9 лютого 2017 року на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва відбувся семінар для начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Черкаської області.

Тематика семінару була складена з урахуванням поданих пропозицій від управління агропромислового розвитку ОДА. Для участі в роботі були залучені провідні науковці університету. Під час відкриття семінару учасників привітала завідувач НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Наталія Петренко, побажавши всім плідної праці.

Програма семінару була насиченою. У перший день, у рамках економічного блоку, перед слухачами виступили професори Петро Бечко та Тамара Кучеренко, які ознайомили слухачів з нагальними питаннями змін до податкового законодавства та особливостями оподаткування сільськогосподарських товаровиробників; доцент Сергій Приліпко ознайомив з перспективами розвитку сільськогосподарської кооперації, децентралізацією влади та зарубіжним досвідом.

У рамках програми другого дня семінару було організовано екскурсію у провідне підприємство регіону з виробництва овочів закритого ґрунту ПОСП «Уманський тепличний комбінат», де учасники заходу мали змогу ознайомитися з основними технологіями виробництва, пакування та транспортування продукції комбінату.

Змістовними дискусіями ознаменувався третій день семінару, у якому  розглядали агрономічний блок питань. Професор Григорій Господаренко висвітлив сучасну стратегію застосування добрив; доцент Максим Калієвський  ознайомив з особливостями мінімізації механічного обробітку ґрунту та застосуванням no-till технології; про сучасний стан і перспективи розвитку галузі рослинництва доповів доцент  Василь Новак.

Підводячи підсумки, слухачі подякували адміністрації і професорсько-викладацькому складу університету за організацію семінару та висловили сподівання на подальшу співпрацю. По завершенні семінару учасники заходу отримали свідоцтва.

Наталія Петренко, завідувач НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"