14.09.2015 5334

Розпочав роботу студентський науковий гурток «Школа успішного бізнесу»

10 вересня 2015 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії «Школа успішного бізнесу» на тему «Економічна освіта кожного громадянина – потреба сьогодення». На засіданні були присутні викладачі кафедри та студенти 1-2 курсів денної форми навчання.

Розпочав роботу студентський науковий гурток «Школа успішного бізнесу»

Розпочала роботу гуртка старший викладач кафедри економічної теорії Людмила Смолій, яка ознайомила студентів із планом роботи та завданнями гуртка на поточний навчальний рік, а також обґрунтувала необхідність здобуття економічної освіти кожною людиною незалежно від її фаху.

Власне бачення місії та завдань економічної освіти презентували студенти 21-еп групи Каріна Ньянзі, Дмитро Парій, Анна Шептицька, Віта Садова, Микола Чемерись, Анастасія Очеретня.

Відповіді на запитання «Чи кожній людині потрібні знання в області економіки?», «Чому ми обрали професію економіста?» намагалися дати студенти цієї ж групи Анна Кулікова, Аліна Гнатюк, Діана Мисан, Оксана Кривда, які продемонстрували тематичну презентацію.

Використовуючи нестандартний підхід, студенти 21-ма групи Артем Дудко та Микола Пустовіт показали присутнім, до яких наслідків може призвести відсутність елементарних економічних знань.

Студенти виявили високий рівень зацікавленості питанням необхідності економічної освіти, що підтвердилось активним обговоренням порушеної проблеми.