13.04.2017 4457

Розпочато роботу фахового семінару

За рішенням ректорату Уманського національного університету садівництва, в навчальному закладі розпочато роботу фахового семінару під керівництвом доктора соціологічних наук, професора Анатолія Шатохіна.

7 квітня 2017 року відбулося засідання семінару, присвячене попередньому розгляду дисертаційної роботи старшого викладача Національного університету біоресурсів і природокористування України Наталії Погорілої на тему: «Педагогічні умови формування професійної компетентності майбутніх агротехніків у аграрних коледжах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники кафедр соціально-гуманітарних та правових дисциплін, української та іноземних мов, фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС, а також запрошені доктори педагогічних наук: професор, перший проректор УДПУ Андрій Гедзик; професор, завідувач кафедри НУБіП Микола Пригодій; професор УДПУ Анатолій Грітченко; завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Національної академії педагогічних наук України Андрій Каленський, які взяли участь в обговоренні результатів дисертаційного дослідження.

Згідно пропозицій рецензентів та виступаючих, фаховий семінар рекомендував дисертаційну роботу Наталії Погорілої для подальшого розгляду.

Наталія Погоріла, старший викладач Національного університету біоресурсів і природокористування України
Анатолій Шатохін, керівник фахового семінару
Фаховий семінар в Уманському національному університеті садівництва
Фаховий семінар під керівництвом доктора соціологічних наук, професора Анатолія Шатохіна