Повідомити про новину

Розбивка площі під сади

Весна в Уманському національному університеті садівництва — пора гаряча. Необхідно закласти парники, нові сади, висадити підщепи плодових дерев. От і цього року плодовий сад університету поповниться новими площами і сортами яблуні.

Долучились до цієї справи і студенти факультету лісового і садово-паркового господарства напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» групи 11-ЗМ.

Маючи навички, які здобули під час вивчення предмету «Геодезія», студенти з упевненістю приступили до роботи. Спочатку за допомогою теодоліта визначили та закріпили кілочками напрями рядів. Потім, щоб ряди були рівними, як струна, провішили кожен з них. Завершальним етапом роботи було позначення місця кожного майбутнього дерева кілочком.

Розбивання площі під сад має свої особливості. Це командна робота. Адже необхідно і натягнути мірну стрічку, і дотримуватись напрямку ряду, і витримати відстань між деревами.

Старанно працюючи, незважаючи на несприятливі погодні умови, студенти у короткий термін виставили на підготовленій площі близько 2000 кілочків, на місці яких невдовзі зазеленіють яблуні.

Однак на цьому робота не закінчилась, адже ще необхідна допомога у справі збільшення площі садів нашого університету.

Михайло Шемякін, доцент кафедри лісового господарства