13.04.2016 4678

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Технічне забезпечення АПК»

Початок квітня ознаменувався визначною подією для цілеспрямованої студентської молоді , а саме – проведенням ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Технічне забезпечення АПК». Ця подія зібрала молодих науковців зі всієї України, які продемонстрували свої наукові здобутки та окреслили цілі на майбутнє науки в нашій державі.
Конкурс проходив в рамках Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь і технічний прогрес в АПК», яка відбулася 7-8 квітня 2016 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Після урочистого відкриття конференції, проректор з наукової роботи ХНТУСГ, д.т.н., професор Віктор Войтов запросив учасників конкурсу до конференц-зали, де на них вже чекало журі конкурсу. Після привітального слова членів журі почалось жеребкування, яке визначило порядок доповідей конкурсантів.

Свої доповіді представили 12 учасників з провідних ВНЗ України, які продемонстрували цілеспрямованість, впевненість, новизну та актуальність наукових робіт. За регламентом на доповідь було відведено 10 хвилин, але об’єм деяких робіт був занадто великим і учасники витрачали більше часу на те, щоб розкрити суть своїх досліджень.

Уманський національний університет садівництва представляв студент 2 курсу інженерно-технологічного факультету Микола Драган із доповіддю “Дослідження енергетичних показників і встановлення оптимальних параметрів ріжучого елементу сошника прямого посіву”, керівник — старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Іван Лісовий.

Після довгої наради члени журі оголосили подяку за участь у конкурсі, побажали наснаги на майбутні звершення та здоров’я для їх втілення і нагородили конкурсантів дипломами. Миколу Драгана було нагороджено дипломом третього ступеня за участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Технічне забезпечення АПК» та сертифікатом за участь в Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь і технічний прогрес в АПК».

Івана Лісового за активну участь в проведенні конкурсу студентських наукових робіт «Технічне забезпечення АПК» було нагороджено грамотою.

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ вітає переможця та бажає подальших успіхів в науковій роботі.

Старший викладач кафедри ПМОАПВ Іван Лісовий

Викладач кафедри ПМОАПВ Роман Вихватнюк