22.10.2014 4938

Психологічний тренінг «Стежина моїх можливостей»

З метою збереження психологічного здоров’я, розвитку особистих якостей, творчих і комунікативних здібностей 21 жовтня 2014 р. зі студентами 11-з групи факультету менеджменту проведено психологічний тренінг на тему «Стежина моїх можливостей».

Під  час тренінгу, в неформальній, невимушеній обстановці студенти навчалися посилювати позитивний образ власної особистості, розуміти краще людей та самого себе, знаходити в собі ресурси для життя.

Тренінг подібний до самого життя в мінатюрі.

Спілкування, очікування і дружні стосунки між учасниками були захоплюючою подорожжю розуму і душі. Тренінг подарував учасникам радість, нових друзів, можливість унікального спілкування, сприяв формуванню навичок співпраці, відкривав нові можливості.

Психологічний тренінг «Стежина моїх можливостей»

Студенти  із задоволенням працюють на тренінгових заняттях, тому що вони роблять процес пізнання цікавим та необтяжливим.

Галина Мінченко,

практичний психолог