23.11.2018 5331

Пройшов І етап конкурсу «Агро 2019»

23 листопада в Уманському національному університеті садівництва пройшов І етап конкурсу «Агро 2019», який проводить Фонд Бориса Колеснікова серед студентів аграрних закладів вищої освіти.

Проект проводиться з метою: сприяння розвитку науки та освіти, реалізації сучасних науково-освітніх програм, створення інформаційно-освітньої інфраструктури, мотиваційної підтримки талановитої молоді в освоєнні аграрних та сільськогосподарських спеціальностей, сприяння інформаційному супроводу освітніх проектів.

Даний конкурс проводиться вдруге благодійним Фондом для студентів агроспеціальностей, які прагнуть розвиватися в галузі, впроваджувати стартапи і відкривати власний бізнес в сфері АПК.

Конкурсантів привітав проректор з науково-педагогічної роботи університету Михайло Мальований, який уточнив умови проведення конкурсу та побажав їм перемоги.

Пройшов І етап конкурсу «Агро 2019»

Під час першого етапу студенти пройшли профільне тестування, за результатами якого будуть обрані 80 фіналістів, які в грудні презентують перед членами журі авторські проекти і розробки.

Пройшов І етап конкурсу «Агро 2019»

Бажаємо конкурсантам інноваційних ідей і вдалих проектів, які допоможуть їм вибороти головний приз конкурсу – поїздку на світову виставку сільського господарства та тваринництва SIMA 2019 у Парижі.

Прес-реліз І етапу Агро-2019

Прес-центр Уманського НУС