11.02.2016 7671

Професія наполегливих та інноваційних

Сфера застосування професії

Якісне збирання врожаю, вміння його зберігати та застосовувати новітні агротехнології при вирощуванні сільськогосподарських культур – це не просто майстерність, а клопітка праця, яку випускники спеціальності «Агроінженерія» Уманського НУС з легкістю і відповідальністю можуть виконати.

Майстерність керування тракторами на полігоні кафедри процесів, машин та обладнання АПВ

Сьогодні ручна праця зведена до мінімуму, її замінила потужна техніка. У сільськогосподарському виробництві, аби забезпечити умови для одержання високих і сталих врожаїв, прогресивного піднесення родючості ґрунту, систематичного підвищення продуктивності праці, невід’ємним є широке застосування складних машин та обладнання агропромислового виробництва.

Сьогодення фахівців спеціальності «Агроінженерія»

Навчаючись за спеціальністю «Агроінженерія», вже на другому курсі УНУС студенти здобувають робітничі професії зварювальника, тракториста-машиніста та водія автотранспортних засобів. Вони володіють не лише прямими професійними знаннями та навиками, а й знають будову та правила експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин,  систему технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ознаки основних несправностей і способи їх усунення.

Екскурсія студентів-механіків на фірму «Техноторг»
Співпраця УНУС з компаніями «Техноторг» та «Агроальянс»
Екскурсія студентів напрямку "Агроінженерія" на ПАТ «Уманьферммаш»

Фахівці напряму «Агроінженерія», обіймають інженерні посади, затребувані на ринку праці і, відповідно, мають гідну заробітну плату:

• головний інженер в агропромисловому виробництві – від 8 000 грн;
  •  інженер з ремонту, технічного обслуговування та експлуатації машинно-тракторного парку – від 7 000 до 11 000 грн;
  •  інженер з охорони праці – 6 000 грн ;
  • завідувач ремонтною майстернею – від 6 000 грн;
  •  завідувач пунктом технічного обслуговування – від 5 000 грн;
  •  завідувач обмінним пунктом ремонтних підприємств і структурних підрозділів агротехсервісу –5 500 – 8 000 грн;
  •  інженер-механік  з механізації виробничих процесів у тваринництві – 6 000 грн. (за даними сайту Rabota).

Як стати фахівцем з агроінженерії?

Загальновідомою є істина, що власне гідне життя можна побудувати лише тоді, коли однією з його основ є улюблена професія. Якщо ваше захоплення техніка та можливості її вдосконалення, а визначальною рисою характеру є наполегливість у прагненні до пізнання нового – запрошуємо опанувати спеціальність «Агроінженерія» в Уманському національному університеті садівництва!

Знайомство студентів-механіків з особливостями переробки плодів
Диплом студента напрямку "Агроінженерія"