07.10.2014 4924

Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам

З 22 вересня 2014 стартувала благодійна акція «Допоможи дітям-сиротам». Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва за підтримки факультету менеджменту активно почала та продовжує проведення акції з метою залучення уваги громадськості до проблем сиріт. Акція спрямована на те, щоб кожен українець міг взяти участь і допомогти знедоленим дітей. Адже у наших силах зробити справжнє свято для сиріт!

Усім відомо, що благодійність – це справжня честь, це бажання і можливість робити добрі вчинки за будь-яких обставин. Допомога не вимірюється в сумах грошей або в кількості пожертвуваних речей, головне – робити правильні вчинки, віддавати дітям хоч часточку своєї турботи, дарувати посмішку.

Діти мали змогу отримати одяг, взуття, інвентар, канцелярські товари та предмети особистої гігієни. Ця акція об’єднала всіх викладачів та студентів Уманського національного університету садівництва та Уманську ЗОШ № 4 у благородній спільній меті – здійсненні мрій дітей, та нагадала усім про те, що діти – це наше майбутнє.

Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам

Студенти першого курсу та викладачі підготували для малечі низку захоплюючих конкурсів – їх ледве вистачило для усіх бажаючих! Діти читали вірші, співали й танцювали, змушуючи зал сміятися й хвилюватися, радіти й плакати. Але окрім ігор, конкурсів та вікторин діти з захватом сприйняли пропозицію потанцювати – і розпочалась імпровізована дискотека, що і стало кульмінацією нашої зустрічі.

Дітвора категорично відмовлялась прощатися зі студентами і відпустила їх лише тоді, коли вони твердо пообіцяли, що повернуться і потанцюють з дітворою ще і ще. Відвідавши дитячий притулок, жодна людина не може залишитися байдужою до тих діток, що там знаходяться. Вони потребують нашої уваги та підтримки.

Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва висловлює вдячність усім за  небайдужість, підтримку та активну участь у благодійній акції для дітей нашого міста.

Сироти – це наші діти. Вони – діти України!

Дякуємо всім, хто не залишиться байдужим.

Благодійна акція продовжується

в Уманському національному університеті садівництва на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи.

Приєднуйтеся!

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи