21.05.2014 5759

Про нас пишуть: Україна продовжує запозичувати польський досвід у садівництві

Наприкінці січня 2013 року кафедрою плодівництва і виноградарства за підтримки державної адміністрації Автономної Республіки Крим і польської фірми «Stryjno Sad» був організований черговий науково-виробничий семінар з виїздом у кращі садівничі господарства України і Польщі, а також на ярмарок з агротехніки садівництва (Варшава).

«Згідно запропонованої програми, відбулося ознайомлення з сучасними плодовими садами відомої в Україні агрофірми «Зоря» на Рівненщині, польськими спеціалізованими садівничими господарствами «Lipnicki» і садівничим кооперативом «Stryjno Sad» поблизу Любліна, «Gabrysiak» в центральній Польщі. Також учасники семінару оглянули високоякісний садивний матеріал у плодовому розсаднику «ARNO», машини і механізми в садівничому кооперативі «Agrosimex». Однією з головних цілей поїздки за кордон стало знайомство з широко розгорнутими експозиціями ярмарки-виставки «Агротехніка садівництва» й однойменної конференції у Варшаві» – повідомляється в квітневому цьогорічному номері міжнародного спеціалізованого науково-аналітичного журналу «Напої. Технології та інновації», що виходить раз на місяць українською, російською та англійською мовами.

О.В.Мельник, зав. кафедри плодівництва і виноградарства