04.09.2014 6087

Про нас пишуть: садівництво нового покоління

«Відому в країні і за її межами агрофірму «Зоря імені В. Плютинського» (Ровенська область) створив двічі Герой Праці Володимир Плютинський. За життя цей професіонал з великої букви й ентузіаст своєї справи, Володимир Антонович приклав максимум зусиль для того, щоб закласти сучасний яблуневий сад з використанням кращих саджанців української і польської селекції. Так, за його ініціативи і безпосередньої наукової підтримки професора Уманського національного університету садівництва Олександра Мельника, в 2005 і 2006 році було закладено сучасний сад» – повідомляється в розділі «Садівництво і виноградарство» липневого номеру міжнародного науково-аналітичного журналу «Напитки. Технологии и инновации», №6-7 за 2014 рік.

В.В. Манзій, доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Про нас пишуть: садівництво нового покоління

Error