26.04.2017 4465

Призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад

19–21 квітня 2017 р. у Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький), який наказом Міністерства освіти і науки України вже багато років поспіль визначено базовим для проведення заключного – ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад, відбулись олімпіади одразу із чотирьох спеціальностей: «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» (галузь знань 0505 «Машинобудування та металообробка»), а також «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» і «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»» (галузь знань 1001 «Техніка та енергетика аграрного виробництва», напрям «Процеси, машини та обладнання агропромислового комплексу»).

Паралельно зі студентськими олімпіадами в ЦНТУ пройшла ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Підвищення надійності машин і обладнання» та науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва».

Учасниками Всеукраїнських студентських олімпіад стали представники технічних та аграрно-технічних ВУЗів України із Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Маріуполя, Кривого Рогу, Миколаєва, Одеси, Житомира, Ніжина, Сум, Вінниці, Кропивницького, Умані, Тернополя, Луцька, Львова, Івано-Франківська та ін.

Честь нашого університету в олімпіадах за спеціальностями «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» і «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», що відбувались на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ, а також у конкурсі наукових доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених відстоювали студенти 3 курсу інженерно-технологічного факультету Уманського НУС Олександр Диба, Роман Мороз, Микола Сенів та Микола Драган, що навчаються за спеціальністю «Процеси, машини та обладнання АПВ».

Призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад

Фінал ІІ етапу олімпіад проходив у два тури: І тур – розв’язування тестових завдань із фахових дисциплін, ІІ тур – виконання письмового творчого завдання із виявлення практичних навичок з технології механізованих робіт та аналізу роботи агрегатів.

За сумою балів двох турів змагань друге місце в олімпіаді за спеціальністю «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» посів Олександр Диба.

У конкурсі наукових доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарського виробництва» друге місце виборов Микола Сенів і третєОлександр Диба

Всі учасники олімпіад та конкурсів нагороджені дипломами і сертифікатами.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад

Деканат інженерно-технологічного факультету і кафедра процесів, машин та обладнання АПВ вітають наших переможців та зичать подальших наукових здобутків й успішного навчання на славу факультету та нашого навчального закладу.

Людмила Худік, викладач каф. ПМОАПВ (фото – к. т. н., ст. викладача Івана Лісового)