02.09.2015 4692

Представники університету завітали до ЗОШ № 14

1 вересня, в День знань, в рамках співпраці Уманського НУС зі школами міста, представники університету завітали до ЗОШ № 14 м. Умань.

Загальновідомо, що знання – це сила. Саме на цьому наголосила директор ЗОШ Тетяна Глущук і побажала всім натхнення, витримки та плідних успіхів на тернистому шляху до здобуття ґрунтовних знань.

Представники університету завітали до ЗОШ № 14

Від науково-педагогічного колективу УНУС школярів привітала кандидат сільськогосподарських наук Катерина Калайда, яка побажала першачкам стати гідними членами великої і дружної родини, гарно навчатися та примножувати своїми успіхами славу рідного навчального закладу, а одинадцятикласникам – ґрунтовно підготуватись та успішно скласти ЗНО та ДПА, щоб далі здобути вищу освіту за омріяною спеціальністю і з успіхом використати набуті знання на славу України.

Представники університету завітали до ЗОШ № 14

Інна Чернега, завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи