01.04.2018 4842

Представники факультету менеджменту УНУС - учасники наукової конференції «Економічне майбутнє України»

Почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: «Молодь змінить Україну!»

Саме під таким гаслом 30 березня у м. Києві (кінотеатр «Київ») було проведено конференцію наукової молоді «Економічне майбутнє України». Організаторами конференції виступили Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом. Ключовими міжнародними ТОП-спікерами конференції стали: Андерс Війкман, Ерік Райнерт і Гаррі Джейкобс, а також українські економісти, науковці, успішні промисловці та підприємці.

У результаті конкурсного відбору, який було проведено організаторами заходу, Уманський національний університет садівництва на конференції представляли доцент кафедри менеджменту Лідія Клименко та студентка 41-м групи факультету менеджменту Наталія Ільченко.

Конференція об’єднала понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів України та була присвячена питанням формування нової економічної політики та сучасних поглядів щодо розвитку підприємництва.

Головна мета конференції – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності, дати перспективним науковцям цінні поради й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Щиро дякуємо Українській асоціації Римського клубу за надану можливість відвідати Конференцію наукової молоді, долучитись до знань провідних міжнародних і вітчизняних науковців, а також за ґрунтовні цінні поради, заряд натхнення та продуктивні ідеї щодо збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку. Сподіваємося, що в подальшому такі заходи будуть проводитись на постійній основі та об'єднуватимуть все більше науковців й активної молоді.

Лідія Клименко, доцент кафедри менеджменту

Error