10.06.2017 4792

Представники факультету менеджменту – учасники парламентських слухань у Верховній Раді України

Викладачі і кращі студенти факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва разом з деканом к.е.н, доцентом Вернюк Н.О. були запрошені на засідання Верховної Ради України, де взяли участь у парламентських слуханнях на тему «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи». На засіданні виступали Міністр соціальної політики України Рева А.О, народні депутати України, представники органів державної влади, громадських організацій, вчені та експерти з питань реформування пенсійної системи. Станом на 1 січня 2017 р. на обліку в органах Пенсійного фонду України перебувало 11,9 млн. пенсіонерів. Середній розмір пенсії становить 1828,33 грн. Найбільша кількість пенсіонерів (27,1%) отримують пенсію у розмірі від 1501 до 2000 грн. Мінімальний розмір пенсії за віком станом на 1 травня 2017 р. становить 1312 грн. Реформування пенсійної системи – актуальне питання сьогодення. Для впровадження реформ на громадських слуханнях обговорювались перспективи запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та недержавного пенсійного забезпечення.

Кафедру публічного управління та адміністрування представляли завідувач кафедри Приліпко С.М., доценти Роєнко О.А. і Василенко О.П. Від кафедри менеджменту на засіданні були присутні доценти Петренко Н.О. та Кустріч Л.О. Крім участі у парламентських слуханнях студенти зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування»  і «Менеджмент» отримали нагоду ознайомитися зі структурою Верховної ради України, Апаратом управління, складом профільних Комітетів, процедурою проходження законопроектів та прийняття нормативно-правових актів.

Під час подорожі учасники заходу також мали можливість відвідали Маріїнський парк.

Зав. кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н., доцент Приліпко С.М.

Error