24.08.2014 4674

Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!

Не шукайте щастя далеко, знайдіть його поряд. Навчіться пишатися тим, що ви маєте, і бути тим, ким ви є. Цінуйте рідну землю, слово, матір, батька. Бо багато є країн на світі, багато націй, але любов одна. Скажіть з гордістю: «Я пишаюся тим, що я – українець!» – ці крилаті слова зараз торкаються серця кожного українця.

Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня українці відзначають величне свято – День Прапора України. Сполучення синього та жовтого кольорів – одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів усіх континентів. Синій здавна символізує чисте, мирне небо, а жовтий – символ праці і достатку – колір хлібного лану.

23 серпня пройшли урочисті церемонії підняття Державного Прапора України на будинках органів державної влади місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, в  обласних і районних центрах, містах обласного та  республіканського значення.

Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!

Урочиста місія підняття Прапора України відбулася і на центральній площі  Уманського національного університету садівництва. У ній взяли участь представники адміністрації на чолі з ректором університету Оленою Непочатенко, викладачі, співробітники та студенти.

Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!

Під виконання Гімну України на слова Павла Чубинського: «Ще не вмерли України ні слава, ні воля. Ще нам, браття українці, усміхнеться доля. Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці», – піднявся у вись  жовто-блакитний прапор, стверджуючи незламність і свободолюбивість українського народу.

Делегація університету стала також учасницею урочистого підняття Державного Прапора України на центральний флагшток м. Умань та разом з уманчанами розгорнули найбільший в місті Прапор України.

Прапор України майорітиме над мирною, сильною і єдиною державою!

Хай благословен буде наш край калиновий, хай  колосяться пшеничні лани, хай золотим дзвіночком лине рідна мова, хай шануються надбання наші, а українці гордо і багато живуть на Україні, бо ми того варті!

Прапор України майорітиме над мирною, сильною, розквітаючою і єдиною державою!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання