20.10.2017 4808

Практичні навички набуваємо під час навчання

Формування професійних навичок майбутніх фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського національного університету садівництва розпочинається ще під час навчання. А допомагають науково-педагогічним працівникам кафедри у цьому провідні фахівці відповідних фінансово-економічних структур, які відвідують студентів спеціальності у рамках проведення засідань студентського наукового гуртка, під час якого відбулася зустріч із першим заступником начальника Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському район Оксаною Лук’яновою.

У роботі гуртка, крім студентів, викладачів і аспірантів спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування», також взяли участь колеги з кафедри обліку і оподаткування.

Практичні навички набуваємо під час навчання

Під час засідання доповідач висвітлила актуальні на даний час новини щодо змін в законодавстві з питань пенсійного страхування, охарактеризувала особливості проведення пенсійної реформи та розповіла про нові методи нарахування пенсій, які набрали чинності з 01 жовтня 2017р..

Також Оксана Валентинівна відповіла на численні питання слухачів. Зокрема, про особливості методики нарахування виплат за різними видами пенсій; обрахунку показників середньомісячної заробітної плати (доходу) на одного працюючого, зайнятого в галузях економіки, які використовуються при визначенні коефіцієнта зарплати для призначення та перерахунку пенсій; надання соціальних гарантій; порядок проведення Пенсійним фондом України планових та позапланових перевірок платників.

Практичні навички набуваємо під час навчання

Також студенти висловили зацікавленість з питання працевлаштування в органах Пенсійного фонду, на що Оксана Валентинівна надала змістовну характеристику вимог до працівників.

Наприкінці зустрічі виступаючі наголосили, що все залежить від людини і кожен повинен бути сам творцем свого життя. Потрібно постійно займатися самовдосконаленням та самоосвітою для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку працевлаштування, а ще – зважати на те, що пенсійне страхування є запорукою соціальних гарантій у майбутньому.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування в чергове стало яскравим прикладом плідної та цікавої співпраці науки, навчання та практики.

Наталія Гвоздєй, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, керівник студентського наукового гуртка

Error