02.10.2015 5554

Активний відпочинок студентів Уманського НУС

29 вересня  з нагоди Дня туризму  відбувся похід у ліс.

Щоб поділитися своїм хорошим настроєм та енергією, цього сонячного дня студенти 1-3 курсів за напрямами підготовки «Туризм та готельно-ресторанна справа» зібралися у Білогрудівському лісі.

Святкування розпочалося з презентації кожної групи, її назви та девізу.

Активний відпочинок студентів Уманського НУС

Учасники заходу брали участь у  різноманітних туристичних конкурсах та спортивних змаганнях:

Конкурс «Встанови намет» проводиться щорічно, і з кожним разом студенти все більше обізнані в цій справі. То ж скоро кожен зможе встановити намет та розвести вогнище, що є головним вмінням туриста.

Активний відпочинок студентів Уманського НУС

Пісня і турист - нерозривні поняття. Тож, чим більше пісень ми знаємо, чим завзятіше команда проспіває пісню й заграє її на гітарі, тим кращою буде мандрівка. Усі групи впоралися із завданням знайти пісню й гарно виконати її для слухачів.