03.12.2015 6494

Польська компанія «PLANTACJA NAD TANWIA» запропонувала студентам УНУС проходити практику

Usus magister est optimus

(досвід є найкращим вчителем)

Маркус Туліус Сісеро

2 грудня Уманський національний університет відвідали поважні гості. За сприяння відділу міжнародних зав’язків, зокрема – завідувача відділу Віталія Рибчака, було організовано зустріч з представниками польської компанії «PLANTACJA NAD TANWIA», які запропонували уманським студентам можливість проходити практику на базі їхніх потужностей, а це 180 га високорослої чорниці і полуниці, що дає їм можливість бути на 2 місці в Європі за об’ємами продаж, сортовня з площею 2000 м2, 3 лінії пакування по 40 т/добу.

Зокрема, член правління компанії «POLSKIE JAGODY» Jarek Bien запропонував для студентів практику в якості:

• Оператора машин
  • Робітників зі збору ягід
  • Робота на сортувальних лініях
  • Контролерами якості
  • Бригадири на сортувальних лініях та плантаціях
  • Асистенти агронома

Сподіваємося, що подальша співпраця буде плідною, зокрема для студентів інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю «Технології зберігання і переробки плодів та овочів».

Катерина Калайда, кандидат сільськогосподарських наук, доцент

кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів

Error