Повідомити про новину

Поет живе у кожному з нас

Напевно кожен із нас хоч раз у житті, слухаючи вірші друзів чи знайомих, шкодував, що не володіє талантом римування. Але це не так. Десь там, глибоко в душі, всі ми поети. І якщо просто спробувати – все може вийти.

Поезія – це все прекрасне, що нас оточує, надихає на подвиги та додає мудрості. Тобто це та стихія, у вирі якої ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду чи нерозуміння. При цьому зовсім не важливо, чи пов’язана твоя професія з літературою.

І доказом вищезгаданого є те, що ось уже третій рік поспіль студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС активно долучаються до формування збірки віршів, у якій за допомогою римованого слова розповідають світу про свої відчуття, хвилювання, думки, почуття. Адже, незалежно від обраного фаху, різнобічно розвиватися може і повинен кожен.


30 червня юні поети факультету економіки і підприємництва зібрались у читальній залі обслуговування наукових співробітників, щоб презентувати свої найкращі вірші, які увійшли у збірку, та у яких поділились не лише своєю інтимною лірикою, а й переживаннями за долю рідної землі. Присутні тепло зустрічали кожного з авторів і з захопленням слухали вірші в авторському виконанні. По завершенню кожен з авторів отримав свій екземпляр збірки віршів.

Бажаємо кожному з авторів наснаги та творчого польоту у поезії. Нехай натхнення буде безмежним, а когорта юних митців поповниться новими творчими й талановитими авторами!


Наталія Щербина, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 860

top