Повідомити про новину

Подорож переможців конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС»

За результатами конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2015-2016 навчального року стала 32-аг група факультету агрономії. Ректорат, профспілковий комітет та деканат факультету агрономії нагородили переможців подорожжю «Історичними місцями Вінничини».

У травні 2016 року студенти-переможці відвідали мальовничі місця Вінничини. Маршрут почався зі Скіфських валів, які знаходяться в Немирівському районі. 


  Далі мандрівники вирушили в село Печера, що прослалось на берегах південного Бугу відвідавши старовинну дерев’яну церкву Різдва Богородиці, мури якої закладено в 1764 році. 


 За кілька десятків метрів –обрив і пороги річки Південний Буг, дивовижна панорама. 


 У селі розташований парковий кліматичний курорт широколистих порід дерев, мавзолей-усипальниця Потоцьких–Свейковських, побудований у романтичному стилі архітектором Городецьким. 


 

 Після невеличкої зупинки на бузьких порогах ми відвідали водяний млин шляхтичів Свейковських. Далі ми вирушили у Вінницю в музей М.І.Пирогова.


 Кульмінацією нашої подорожі стали Вінницькі фонтани! Студенти 32-аг групи щиро дякують ректору університету Олені Непочатенко, профкому за прекрасну подорож та незабутні враження! А студентсву хочеться побажати бути на рівні високих вимог сучасного життя, хай збудуться всі ваші мрії, а в серцях назавжди збережеться романтика студентського життя! Бажаю Вам неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Щиро вірю у ваше щасливе майбутнє – майбутнє рідної України!
 

Леся Вишневська,

куратор 32-аг академічної групи,

       доцент кафедри рослинництва 

Переглядів - 2194

top