26.06.2015 6594

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

У цей день для випускників факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва сплелися воєдино різні почуття: і світлі надії, і радість зустрічі з майбутнім, і гіркота прощання. Закінчилися найкращі студентські роки, які подарували їм і перше кохання, і хвилювання перед сесією, поразки і перемоги, становлення особистості.

Урочисті збори, присвячені випуску магістрів зі спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» 25 червня, розпочалися Гімном України; хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів та співробітників університету, які віддали життя за незалежність і свободу України, випускники поклали корзину з  квітами до Меморіалу загиблим воїнам.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Теплі напутні слова прозвучали від декана факультету Наталії Вернюк, яка доповіла про підсумки  роботи екзаменаційних комісій, привітала присутніх зі святом, подякувала найкращим студентам та старостам академічних груп за активність у навчанні та громадську діяльність, велику і щиру подяку висловила наставникам та батькам за нелегку багаторічну працю. Наталя Олександрівна побажала випускникам чітких і виважених рішень, досягнень й перемог у   майбутньому житті та вручила активним учасникам наукових, громадських та спортивних заходів подяки.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Зі знаменною подією випускників привітали також помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Олександр Школьний, доцент кафедри  менеджменту організацій Олександр Василенко, які побажали своїм вихованцям твердо і впевнено прямувати життєвим шляхом, долаючи всілякі виклики долі, та вміло використовувати здобуті знання.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Щирі, теплі слова привітань прозвучали від куратора 51-мс групи Оксани Загороднюк, яка по-материнськи побажала винуватцям свята радості, мудрості в житті, удачі у всіх професійних та життєвих починаннях. Наставник висловила сподівання про те, що знання та виховання, отримані у стінах рідного університету, стануть для них запорукою найвищих цінностей: людяності, щирості та доброти душ.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Від імені студентства випускників зі святом привітав студент першого курсу 11-м групи Тимофій Гейко. Слова подяки викладачам за ґрунтовні знання.

Від імені батьків прозвучали з вуст Світлани Гайдамаки, яка всім випускникам побажала щасливої долі та гідної професії з отриманим дипломом Уманського НУС.

У відповідь на щирі вітання випускниця Анастасія Гуменна висловила вдячність декану факультету, кураторам, завідувачам та викладачам кафедр за отримані знання та настанови впродовж років навчання: «Ви були для нас острівцем знань, запалили це вогнище для студентів». Вихованиця з сумом констатувала, що в житті випускників розпочинається нова сторінка життєвої книги, побажала стати їм висококваліфікованими спеціалістами, реалізувавши себе у житті, та закликала ніколи не забувати студентські роки. Вона запевнила, що вони гідно пронесуть звання випускника Уманського національного університету садівництва.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Рідному університету випускники побажали яскравих звершень та процвітання, під звуки святкового маршу на знак глибокої шани і поваги подарували запашні короваї представникам адміністрації та квіти викладачам.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

У подарунок учасники свята подивилися фільм про життя студентської родини та послухали пісню у виконанні Ніни Бабак.

Початок нової життєвої сторінки випускників факультету менеджменту

Заступник декана з виховної роботи Лілія Кустріч на закінчення урочистих зборів, звертаючись до випускників, закликала пам’ятати своє коріння, своїх батьків, наставників та побажала впевненості у своїх силах, професійних досягнень та кар’єрного зростання.

Попереду на випускників чекають нові випробування, де немає мудрих порад наставників, де потрібно приймати самостійно рішення, які вплинуть на подальше життя, але їхні мрії обов’язково здійсняться. Потрібно лише вірити в себе і йти до своєї мети. Тож у добру путь!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів