21.12.2014 5927

Підсумки акції «Поділися теплом із солдатом»

18 грудня добігла до кінця загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом», ініціаторами якої стали Уманський національний університет садівництва та Уманська загальноосвітня школа № 9.

В акції взяли активну участь Уманський національний університет садівництва, Уманські загальноосвітні школи, Косенівський НВК, Уманський педагогічний ліцей, педагоги й викладачі які виготовляли обереги, писали листи солдатам, майстрували подарунки.

Під час закриття акції директор Уманської ЗОШ № 9 Ірина Тенц подякувала усім учасникам і запевнила, що тепер кожної миті наших солдат зігріватиме тепло дитячих сердець.

Підсумки акції «Поділися теплом із солдатом»

Ініціатор акції, викладач кафедри української та іноземних мов Мирослава Гейко подякувала усім викладачам, педагогам і учням різних шкіл та наголосила на важливості об’єднання усіх, хто в тилу, заради наших захисників на передовій: «Я вірю, що кожен з нас вкладає свою душу у вироби, щоб наші бійці знали, що ми їх любимо і чекаємо».

Підсумки акції «Поділися теплом із солдатом»

Школярі читали зворушливі вірші про Україну, а учениці Уманської ЗОШ № 10 акапельно виконали пісню «Боже, я молюсь за Україну».

Підсумки акції «Поділися теплом із солдатом»

Потім діти, педагоги, викладачі УНУС і волонтери організації «Разом» пакували подарунки солдатам, вкладаючи у кожен з них 2 пари теплих шкарпеток, рукавички, плитку шоколаду, каву, пачку цигарок, пакунок соняшникового насіння, 2 грілки, які зігріють солдат у холод, та дитячі малюнки, подарунки й янгола-оберега. Загалом в зону АТО уманчанам поїде 550 подарунків від їхніх земляків.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу УНУС