Повідомити про новину

Підписання угоди про співпрацю з Пряшівським університетом (Словаччина)

5-6 жовтня 2017 року делегація Уманського НУС на чолі з ректором, професором Оленою Непочатенко з робочим візитом відвідала Пряшівський університет в Пряшеві (Словаччина).


Пряшівський університет є спадкоємцем давніх освітніх традицій та вже багато років входить до ТОПу найкращих класичних університетів Словаччини. Структуру Пряшівського університету формують вісім факультетів та один центр. В університеті навчається понад 12000 студентів, а до академічного колективу входить більш ніж 1000 висококваліфікованих викладачів, більшість з яких мають наукові степені та вчені звання.Під час офіційної зустрічі обговорювалась важливість розвитку міжнародного співробітництва між університетами Словаччини та України, зокрема співпрацю Уманського національного університету садівництва з Пряшівським університетом.

Приємно вражає рівень розвитку даного навчального закладу. Університет має не лише широкий вибір навчальних програм, більшість з яких, є найкращими у Словаччині, але й високий рівень науково-дослідної діяльності, добре вибудована інфраструктура для наукових досліджень. Університет відкритий для співпраці, а отже ми зможемо сподіватись на цікаву співпрацю та початок нових спільних досліджень.В ході візиту було підписано угоду про співпрацю, що передбачає підготовку спільних проектів для участі у конкурсах ЄС, спільні публікації у наукових виданнях, стажування викладачів, академічний та культурний студентський обмін.


Переглядів - 1028

top