17.11.2017 5243

Перше знайомство – найяскравіше

Дні відкритих дверей – щорічний традиційний захід Уманського національного університету садівництва, метою якого є знайомство абітурієнтів з навчальним закладом, надання відповідей на всі їх питання стосовно умов вступу та спеціальностей тощо. Таку назву «День відкритих дверей» одержав тому, що звичайно при вході в навчальні й лабораторні корпуси інститутів й університетів у відвідувачів запитують документ – студентський квиток або посвідчення аспіранта. А у Дні відкритих дверей у приміщення навчального закладу може ввійти будь-хто.

Бажаючих сьогодні відвідати Уманський університет садівництва виявилося чимало – старшокласники, їхні батьки та вчителі з різних областей України мали гарну нагоду отримати інформацію про наш ВНЗ, його специфіку й особливості.

Відвідування Дня відкритих дверей дало змогу гостям дізнатися про систему освіти в Уманському НУС, правила прийому в даному навчальному році, факультети та спеціальності.

Атмосфера цьогорічного Дня відкритих дверей разюче відрізнялася від усіх попередніх заходів, а враження від побаченого та почутого у гостей склалося незабутнє. Чудова атмосфера, змістовні розповіді та презентації факультетів, цікаві екскурсії, невідомі досі історичні факти та приховані століттями легенди, з якими гості знайомилися у проміжках при переході від корпусу до корпусу, створили незабутню ауру осіннього дня, проведеного в УНУС. А веселі конкурси та чудові подарунки покращили і так піднесений настрій.

Перше знайомство – найяскравіше

Двері відкриті були сьогодні й до Наукової бібліотеки університету, де старшокласників вражали цікавими фактами розповіді провідного бібліотекаря Наталії Михайлової. А яскраві концертні номери та неповторні голоси учасників колективів Центру культури і виховання студентів, які демонстрували для відвідувачів в актовій залі, надихали гостей до подальшого пізнання університету. І в світлі побаченого, з першої хвилини знайомства з університетом, відвідувачі розуміли, що насичене та цікаве життя студентам в Уманському НУС забезпечене, адже молодь тут, крім навчання за спеціальностями, опановує різні жанри мистецтва: хореографічне, театральне, інструментальне, вокальне, розвиваючи власні здібності.

Гості заходу з цікавістю заслухали змістовні розповіді про університет і факультети, переглянули слайди та відео, які містили в собі цінну та цікаву для відвідувачів інформацію: скільки студентів навчається в університеті, що цікавого відбувається в студентському житті, як працевлаштовуються випускники. Зацікавлення присутнього загалу викликала інформація про можливість студентів брати участь у навчальному стажуванні та виробничій практиці за кордоном, під час яких вони вивчають досвід господарювання фермерських господарств, підприємств переробної промисловості, організації агробізнесу тощо. Такі зв’язки налагоджені з Великою Британією, Німеччиною, Швейцарією, Польщею, Данією, Таїландом та іншими країнами.

Перше знайомство – найяскравіше

Особливо зацікавив гостей заходу освітній процес в Уманському НУС, адже він інтегрований до європейських стандартів освіти, а тому під час навчання широко використовуються сучасні інтерактивні методи навчання, проводяться ділові ігри, моделюються виробничі ситуації. Окрім того, і в навчальному процесі, і в науковій роботі широко застосовується зарубіжний досвід, набутий викладачами університету під час стажування за кордоном у ВНЗ. наукових установах і бізнесових структурах США, Великої Британії, Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Італії тощо.

Особливі позитивні враження школярі отримали від перегляду відеороликів про студентське життя, які в жартівливій формі передали характер студентських буднів на території університету садівництва.

Та, звичайно ж, які гостини без частування. Тож учасники заходу залюбки ласували смачними бутербродами, цукерками та іншими смаколиками. Це додавало певного затишку та домашньої атмосфери відвідувачам, які завітали на День відкритих дверей до Уманського національного університету садівництва.

А для колективу Уманського НУС День відкритих дверей – це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю України. Гостинно відкриваючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини!

Прес-центр Уманського НУС