08.10.2018 1240

Перемоги збірних команд Уманського НУС на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих закладів освіти ІІІ – ІV р.а.

Гарні плоди нинішньої осені збирають аграрії Уманського НУС. Не «пасуть задніх» і спортсмени університету, пожинаючи «солодкі плоди» тяжкої фізичної діяльності.

Днями вихованці кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін мали щасливу нагоду побувати в столиці України, взявши участь у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих закладів освіти ІІІ – ІV р.а., організатором яких у 2018 році виступило Міністерство освіти і науки України.

Студентів Уманського НУС радо, гостинно вітав Національний університет біоресурсів і природокористування України, на базі якого з 2 по 4 жовтня і проходили змагання. У нелегкій боротьбі збірні команди УНУС з важкої атлетики та баскетболу показали гарні результати. Так, збірна з важкої атлетики посіла перше місце, а баскетбольна команда – почесне друге місце. Спортсменів відзначили кубками, грамотами, дипломами та медалями.

Цього разу важкоатлети університету вкотре довели вболівальникам, що найсильніші не обов’язково мають бути найтяжчими. Адже з легкістю та впевненістю обійшли вправних суперників, ощаслививши тренера та присутніх в спортивній залі.

Дворазовий олімпійський чемпіон, доктор медичних наук Аркадій Воробйов 15 років досліджував, як заняття важкою атлетикою впливають на здоров’я людей ї їх зріст. Видатний вчений аргументовано довів, що штанга – користь для здоров’я. а тренування з важкої атлетики здатні принести величезну користь, істотно зміцнивши здоров’я як юнакам, так і дівчатам.

Студенти з наставниками та тренерами – викладачами кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, щасливими і натхненними повернулися до рідного міста.

У складі команди з баскетболу взяли участь студенти:

1. Денис Задачін – 11 м-м група;
  2. Максим Слободяник – 11 м-ма група;
  3. Максим Зерник – 24 ас група;
  4. Володимир Загоровський – 21 т група;
  5. Максим Неймет – 21 пб група;
  6. Артем Коломієць – 11ма група;
  7. Олександр Кабанчук – 21 ім група;
  8. Ілля Усатюк – 21 ім група.

У складі команди з важкої атлетики честь університету відстоювали:

1. Денис Мардар – 11гр група;
  2. Артем Поліщук – 22 а група;
  3. Богдан Гибало – 31 сп група;
  4. Дмитро Бурка – 31 тм група;
  5. Анастасія Григор’єва – 11м-зг група;
  6. Тетяна Рудоман – 31 м група.

А чи знаєте ви, що баскетбол входить до програми Олімпійських ігор з 1936 року, і в поточному ж році винахідник цієї командної гри Джеймс Нейсміт був присутній там в якості гостя? Регулярні чемпіонати світу з баскетболу серед чоловіків проводяться з 1950 року, а серед жінок – з 1953 року, чемпіонати Європи – з 1935 року. А ще більше цікавого в практичному сенсі можна дізнатися на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС, де приязні та професійні викладачі спортивних дисциплін радо ознайомлять вас з перевагами спортивного життя.

Університетські колеги й однокурсники пишаються досягненнями наших спортсменів і бажають міцного здоров’я і подальших злетів на спортивному поприщі. Так тримати!

Прес-центр Уманського НУС