19.10.2015 4728

Перемога у конкурсі з написання бізнес-планів для СОКів

Для впровадження проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів», що фінансується Європейським Союзом у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», Департаментом агропромислового розвитку Черкаської ОДА серед технічних експертів був оголошений конкурс із написання 5 типових бізнес-планів зі створення СОКів за такими напрямами: розведення кролів, заготівля молока, сушіння фруктів та овочів, вирощування ягідних культур та надання послуг у багатофункціональному кооперативі.

Перемога у конкурсі з написання бізнес-планів для СОКів

Відповідно до конкурсних вимог технічні експерти повинні мати:

-        освіту (диплом спеціаліста або магістра) в області економіки, фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту, агрономії, агроменеджменту;

-        не менше трьох років досвіду роботи у галузі сільського господарства (сільськогосподарських або переробних підприємствах, сільськогосподарських кооперативах та асоціаціях виробників, сільськогосподарських вищих навчальних закладах тощо);

-        практичний досвід розробки бізнес-планів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та маркетингових планів;

-        знання проблем розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області.

Перемога у конкурсі з написання бізнес-планів для СОКів

Конкурсна комісія у складі директора Департаменту Ігоря Колодки та команди Проекту Валерія Бегменка, Анатолія Рекуна і Таміли Лепьошкіної розглянула подані заяви 6 потенційних кандидатів на виконання технічного завдання.

Перемога у конкурсі з написання бізнес-планів для СОКів

Враховуючи високу кваліфікацію та практичний досвід у бізнес-плануванні, комісія одноголосно визначила переможцями з виконання технічного завдання представників Уманського національного університету садівництва доцента кафедри маркетингу,  к.е.н.  Ольгу Макушок та  доцента кафедри менеджменту організацій, к.е.н. Олену Саковську. Протягом трьох місяців переможці повинні розробити бізнес-плани та презентувати їх ініціативним групам зі створення СОКів у Черкаській області.

Сергій Приліпко, завідувач кафедри менеджменту організацій,

координатор Проекту в університеті