04.09.2017 4784

Патріотичний початок нового навчального року

Перший день нового навчального року студенти Уманського НУС розпочали на патріотичній ноті, ставши активними слухачами першої лекції «Пізнай Україну – Європейську державу». Щасливих, з дещо несміливим поквапом, усміхнених і впевнених у власному виборі вчорашніх школярів і випускників коледжів, а нині вже студентів, зустріли привітні аудиторії та актова зала університету.

Завідувач Центру культури та виховання студентів Петро Паєвський привітав молодь з початком навчального року й представив лектора – доцента, кандидата історичних наук Майю Костюк, яка розпочала цікаву розповідь про становлення українського народу. Цікаві аспекти лекції змушували студентів замислюватися над менталітетом українців, причинами їх волелюбності та прагненням до свободи. Небажання, невміння терпимо ставитися до висловлення загарбницьких думок відносно щедрої української землі і звершення таких же дій – саме це є ключовою причиною, що призводить до різного роду конфліктів, які з давніх часів переслідують нашу країну.

Патріотичний початок нового навчального року

Доктор соціологічних наук, професор Анатолій Шатохін провів цікаву лекцію про сьогодення Європейського Союзу та окреслив його пріоритети: розвиток інфраструктури, енергоощадність, збереження екології, вирівнювання регіонів, якість послуг тощо. Саме такими мають стати і наші орієнтири сьогодення й майбутнього, адже Україна європейська не лише географічно, а й по духу, перспективах, прагненнях.

Патріотичний початок нового навчального року

Особистість має бути багатогранною та всебічно розвиненою – таким є кредо Уманського національного університету садівництва. А тому ми наполегливо працюємо над тим, аби кожен наш студент мав можливості здобути нові знання та отримати відповіді на всі питання. І зацікавленість молоді до проведеної лекції вкотре довела, що майбутнє нашої держави в надійних руках.

Зростайте й навчайтеся з жагою до знань та захопленням, шановні студенти! Хай цей навчальний рік буде сповнений безліччю запитань і відповідей, цікавих подій й прагненням до нового, адже процес оновлення і вдосконалення неможливий без підвищення рівня професійної компетентності та готовності до змін.

Прес-центр Уманського НУС

Error