14.02.2018 4801

Патріотична молодь – майбутнє України

Студентський актив факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відомий в місті Умань та найближчих районах своєю активною життєвою та незмінно патріотичною позицією й ініціативами у відродженні українських традицій.

Саме тому творчий студентський колектив згаданого факультету з радістю та завзяттям взяв активну участь у конкурсі «Уманська коляда».

Весела інсценізація колядки у виконанні студентів факультету економіки і підприємництва полюбилася користувачам мережі Facebook та YouTube і була відзначена подякою міського голови Олександра Цебрія.

Патріотична молодь – майбутнє України

Бажаємо студентському активу факультету економіки і підприємництва незмінного натхнення та невпинного пошуку у відтворенні народних традицій, адже якщо молодь пам’ятає національні звичаї й обряди, активно пропагуючи їх, то Україна живе і надалі буде жити й процвітати!

Прес-центр Уманського НУС