18.07.2018 6090

Освіта в Уманському НУС – це не просто знання, це – перспектива й майбутнє!

«Освіта повинна бути істинною, повною, ясною і міцною» – стверджував Унсур Аль-Маалі (Кей Кабус). І сучасний ринок освітніх послуг пропонує абітурієнтам безліч цікавих пропозицій. Та, як стверджують авторитетні вчені з Кембріджу, справжню освіту здобувають лише у тих навчальних закладах, які мають глибокі освітні традиції.

Освіта в Уманському НУС – це не просто знання, це – перспектива й майбутнє!

На теренах України таких небагато. І одним з них є Уманський національний університет садівництва, де вже 175 років вирує активне студентське життя, проводяться ґрунтовні наукові дослідження і кожен студент має унікальну можливість розкрити всі свої здібності. Тут, на шести факультетах, молодь здобуває глибокі й актуальні знання з 22 цікавих і затребуваних на ринку праці спеціальностей:

Спеціальності

Агрономії

- Агрономія»

Плодоовочівництва, екології та захисту рослин

- «Садівництво і виноградарство»,

- «Захист і карантин рослин»,

- «Екологія»,

- «Технології захисту навколишнього середовища»;

- «Біологія»;

- «Науки про землю»

Інженерно-технологічний

- «Агроінженерія»,

- «Харчові технології».

Економіки і підприємництва

- «Фінанси, банківська справа та страхування»,

- «Облік і оподаткування»,

- «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,

- «Економіка»,

- «Маркетинг»,

- «Комп’ютерні науки».

Менеджменту

- «Менеджмент»,

- «Публічне управління та адміністрування»,

- «Туризм»,

- «Готельно-ресторанна справа».

Лісового і садово-паркового господарства

- «Лісове господарство»,

- «Садово-паркове господарство»;

- «Геодезія та землеустрій».

Кожна спеціальність – це цікавий світ оптимального поєднання теоретичних знань і практичних навичок; це навчальний процес, адаптований до європейських освітніх програм; це повний комплекс знань, необхідних фахівцю для успішної кар’єри.

Серед переваг Уманського національного університету садівництва можна виокремити наступні моменти:

1. Диплом державного та міжнародного зразка.
  2. Навчання за державним замовленням.
  3. Ступенева освіта «бакалавр – магістр» з можливістю продовження навчання в аспірантурі та докторантурі.
  4. Перспектива паралельного навчання за кількома спеціальностями.
  5. Можливість навчатися на кафедрі військової підготовки.
  6. Зручні, обладнані сучасними засобами навчання аудиторії, лабораторії, навчально-виробничі майстерні.
  7. Поглиблене вивчення інформаційних технологій та іноземних мов.
  8. Можливість проходження стажування та виробничої практики за кордоном.
  9. Розвиток творчих і спортивних здібностей.
  10. 100% поселення студентів у гуртожитках університету.
  11. Проживання в охоронюваному студмістечку-кампусі, де розташовані навчальні приміщення, гуртожитки, спортивний комплекс, їдальня та кафетерії, магазини, майстерні з ремонту взуття та одягу, перукарні, відділення Укрпошти та інші обєкти сфери побуту для забезпечення комфортного життя студентів.
  12. Участь студентів у міжнародних конкурсах та бізнес-проектах із можливістю отримання грантів та першого робочого місця.
  13. Можливість здобути на базі університету професії: «Водій автотранспортних засобів категорії А і В», «Тракторист-машиніст с.-г. виробництва категорії А, В, С»; отримати посвідчення «Керівник творчого аматорського колективу» та «Волонтер державної податкової служби».
  14. Навчання на курсах підготовки до ЗНО та отримання додаткових балів при вступі до Уманського НУС.
  15. Надання кваліфікованої допомоги абітурієнтам у виборі професії і спеціальності та випускникам – в процесі працевлаштування фахівцями Центру професійного розвитку та консультування.

І, звичайно, головна наша перевага – дружня університетська родина, у якій толерантні, висококваліфіковані викладачі завжди готові підтримати та прийти на допомогу студенту.

Німецький вчений і публіцист Георг Крістоф Ліхтенберг говорив: «Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі», а Фрідріх Енгельс, німецький політичний діяч, історик і підприємець, стверджував: «Всі люди в рівній мірі мають право на освіту і повинні користуватися плодами науки».

Нині, обираючи своє майбутнє, слід бути уважним і зробити правильний вибір. Адже, як зазначено в мотивації студентів Гарварду, «Муки навчання лише тимчасові. Муки неуцтва ігнорування – вічні. Не усі можуть досягти успіху в усьому. Але успіх приходить тільки разом із самовдосконаленням і рішучістю».

Тож стань цілеспрямованою, освіченою, рішучою особистістю разом з Уманським національним університетом садівництва! Адже освіта в Уманському НУС – це не просто знання, це – перспектива й майбутнє!

За довідками та додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії за телефонами:

(04744) 3-07-32; (067) 477-80-85; (099) 929-90-73; (093) 634-07-16

або за адресою:

Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська, 1 корпус № 4.

Графік роботи:

понеділок – п’ятниця – з 9.00 до 18.00 години;