31.10.2016 6022

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Осінь – золота пора. Час, коли природа одягається в різнобарвні шати, милуючи наше око ніжними кольорами, а вся Земля готується до зимового сну. Це пора, коли хочеться під тихий осінній дощ випити чашку гарячого чаю та поринути у загадковий світ книг.

Та все ж, однієї чудової днини, коли сонечко дарувало нам останні промінчики тепла і світла, під одним дахом в Уманському національному університеті садівництва зібрала студентів та викладачів приємна подія – Осінній бал. Свято, поринувши в яке відчуваєш себе ніби в казці, створювали не святкові декорації, які гармонійно доповнювали тематику осені та дарували тепло і радість гостям. Неперевершені хлопці в костюмах, які галантно залицялися до незрівнянних дівчат, а ті в свою чергу красою зачаровували погляд та туманили розум...

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Осіннє листя, світло софітів, і ось нарешті довгоочікувана мить – повідомлення ведучих про те, що свято оголошується відкритим, вітальне слово завідувача центру культури та вихання Петра Паєвського... І довгоочікуваний перший вальс, поринаючи який втрачаєш лік часу, поринаєш у атмосферу справжнього середньовічного балу! Майстерні та  плавні рухи танцюючих приваблювали своє чарівністю, навіваючи на присутніх романтичний настрій.

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Вечірню програму доповнювали безліч різних конкурсів, під час яких учасники могли проявити свої танцювальні, ораторські та інтелектуальні вміння, за які отримували солодку нагороду. Та найбільшою нагородою для них, напевне, були нові знайомства. Можливо хтось у цю мить знайшов нових друзів, а хтось – зустрів своє кохання, адже в  казковій атмосфері балу не закохатися просто неможливо.

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Ліричні пісні у виконанні вихованців Центру культури та виховання студентів УНУС закликали всіх охочих приєднатися до танцю, а наші танцюристи показували свою вправність у справжньому професійному танці. На завершення свята запальний настрій подарував флешмоб у виконанні студентів університету у постановці тренера фітнес-клубу «Олімп». По завершенню офіційної частини Осінній бал плавно переріс у святкову дискотеку.

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Рада студентського самоврядування дякує  адміністрації університету, центру культури та виховання і фітнес-клубу «Олімп» за співпрацю та допомогу.

Осінній вальс закружляв Уманський НУС

Ірина Слободяник,  секретар ради студентського самоврядування університету

Error