20.05.2016 6007

Оголошено результати обласного етапу XIII Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі»

Фестиваль «Софіївські зорі» – велике свято єднання студентської молоді, потужний захід для збереження і розвитку  української самобутньої  культури, могутня сила виховання юного покоління українців у дусі поваги і любові до України і свого народу в цілому.

Тринадцятий рік поспіль  своїм талантом аграрії запалюють серця мільйонів людей, додають сили і наснаги, стають прикладом для наслідування, дарують доброту та впевненість у завтрашньому дні. Адже мистецька студентська молодь є втіленням найкращих творчих ідей, з яких вибудовується культурне сьогодення нашої держави.

Оголошено результати обласного етапу XIII Всеукраїнського фестивалю художньої  творчості   «Софіївські зорі»

Днями в Уманському НУС відбувся обласний етап тринадцятого  Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі». Сам фестиваль було започатковано 24 жовтня 2001 року на базі Уманської державної аграрної академії  (нині – Уманський національний університет садівництва). З того часу яскраве мистецьке дійство вирує в усіх аграрних навчальних закладах і завершується на Уманській землі, а місто Умань стало центром культури і мистецтва, місцем народження нових талантів і зірок, на які так багата наша щедра Україна.

З вітальним словом до учасників і гостів фестивалю звернулася ректор Уманського національного університету садівництва, професор Олена Непочатенко, яка побажала всім успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі і нездоланного бажання перемагати.

Для участі в обласному етапі фестивалю прибули кращі творчі  колективи з семи структурних підрозділів Уманського національного університету садівництва.

Розпочали цьогорічний мистецький вир творчі колективи  Уманського національного університету садівництва:

-                     народний ансамбль пісні і танцю профспілок України «Хлібодари»;

-                     народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка»;

-                     народний вокальний жіночий ансамбль «Криниченька» ;

-                     народний самодіяльний оркестр духових інструментів;

-                     театр танцю «Модерн»;

-                     народний самодіяльний естрадно-інструментальний ансамбль  «Диксиленд»;

-                     народний самодіяльний студентський театр  естрадних мініатюр «Добродії»;

-                     інструментальний  ансамбль «Унікум».

Далі на сцену запрошені були творчі колективи з Чигиринського економіко-правового коледжу, Ананьївського аграрно-економічного коледжу, Городищенського коледжу, Шевченківського коледжу, Тальнівського будівельно-економічного коледжу, Уманського агротехнічного коледжу та Тальянківського агротехнічного коледжу.

За рішенням журі нагороди отримали:

У вокальному жанрі (солоспів):

1. Дар’я Царенко – Тальнівський будівельно-економічний коледж;
  2. Олексій Щербина – Уманський агротехнічний коледж;
  3. Олена Степова – Тальянківський агротехнічний коледж.

1. Інна Лисиця – Чигиринський економіко-правовий коледж;
  2. Віктор Сірий – Ананьївський аграрно-економічний коледж;
  3. Катерина Закрижевська – Ананьївський аграрно-економічний коледж;
  4. Леся Мушкевич – Уманський агротехнічний коледж;
  5. Владислава Мороз – Тальнівський агротехнічний коледж.

3 місце:

1. Юлія Сапєльнікова – Уманський НУС;
  2. Антоніна Холод – Чигиринський економіко-правовий коледж;
  3. Карина Карпюк – Городищенський коледж;
  4. Людмила Павлова – Шевченківський коледж;
  5. Тетяна Дубченко – Тальянківський агротехнічний коледж.

Дуети:

1. Дует у складі Катерини Закрижевської та Віктора Сірого – Ананьївський аграрно-економічний коледж;
  2. Дует «Гармонія» – Городищенський коледж;
  3. Дует у складі Марії Коваленко та Марини Коваленко – Шевченківський коледж.

Ансамблі:

1 місце:

1. Народний аматорський естрадний гурт «ОБРІЙ» Тальянківського агротехнічного коледжу.

1. Народний вокальний жіночий ансамбль «Криниченька» Уманського НУС;
  2. Молодіжний гурт «Тальянківські козаки» Тальянківського агротехнічного коледжу;
  3. Народний аматорський ансамбль української пісні «Горлиця» Тальянківського агротехнічного коледжу;
  4. Чоловічий квартет «Акорд» Шевченківського коледжу.

Хори:

1 місце:

1. Народний ансамбль пісні і танцю профспілок України «Хлібодари» Уманського НУС.

У жанрі «Хореографія»

Ансамблі:

1 місце:

1. Народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» Уманського НУС;

2. Театр танцю «Модерн» Уманського НУС.

2 місце:

1. Танцювальний колектив «Аврора» Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Мала форма:

1 місце:

1. Катерина Гончаренко та Іван Голубєв – солісти народного самодіяльного ансамблю танцю профспілок України «Нивка» Уманського НУС;
  2. Марина Ягода та Віталій Деньгін – солісти народного самодіяльного ансамблю танцю профспілок України «Нивка» Уманського НУС.

Жанр: «Народні звичаї та обряди»:

1 місце:

1. Фольклорний юнацький ансамбль «Колодійчик» Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Інструментальний жанр:

1 місце:

1. Народний самодіяльний естрадно-інструментальний ансамбль «Диксиленд» Уманського НУС.

1. Народний самодіяльний оркестр духових інструментів Уманського НУС;
  2. Інструментальний ансамбль «Унікум» Уманського НУС.

Театральний жанр:

1 місце:

1. Ліліана Калюжна – Уманський агротехнічний коледж.

Протягом відбіркової концертної програми в залі панувала приємна радісна атмосфера, всі отримали море позитивних емоцій та з нетерпінням чекають на наступну зустріч.

Прес-центр Уманського НУС