Повідомити про новину

Один літній день життя Уманського НУС

Олександр, Андрій та Ярослав набули омріяного статусу студента, успішно здавши іспити до інженерно-технологічного факультету вищого навчального закладу, для підтримки в радісних моментах в житті - Катерина, яка вже є студенткою університету, не залишає друзів.


Юнаки мріють стати справжніми фахівцями в своїй справі, адже фахівець сучасного рівня – це не лише спеціаліст широкого інженерного профілю, який володіє знаннями з прикладної математики, інженерної графіки, матеріалознавства, теплотехніки, загальної і спеціальної технології харчових виробництв, а й фахівець, який досконало розуміється на тонкощах зберігання та переробки продукції рослинництва.

Ірина, Юлія, Ксенія та Лілія мріють працювати в галузі туризму й подорожувати світом, оскільки, навчаються за спеціалізацією туризм й вступають до магістратури. Основною метою діяльності факультету менеджменту є підготовка фахівців, які здатні використовувати нові форми і методи управлінської діяльності, працювати на засадах підприємництва, перемагати у конкурентній боротьбі, бути налаштованими на успіх.


Богдан успішно здав іспити, вступивши до факультету економіки і підприємництва за спеціальністю «Облік і оподаткування», має мрію стати міністром економіки. Молодший брат теж виявляє бажання бути студентом Уманського НУС та з спеціальністю допоможе визначитися час.


В той час, коли вирує неймовірна спека в науковому секторі й ведеться обробка результатів екзаменів,  на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін відкрито сезон з підготовки майбутніх чемпіонів України з настільного тенісу.


Поки абітурієнти схвильовано читають результати іспитів – в Науковій бібліотеці Уманського НУС ведеться безперервна робота фахівців бібліотечної справи Варвари Охмак та Ольги Ковальчук й не лише в відділі комплектування фонду, наукової обробки документів та організації каталогів.  Розпочата робота по обробці колекції проф. О. І. Зінченка, яка була передана до фондів Наукової бібліотеки родиною професора. Працює інформаційно-бібліографічний відділ, зала каталогів і картотек, де черговий бібліограф-консультант, Вікторія Гейко-Черних, завжди на варті допомоги в збагаченні інтелектуальними надбаннями.Університет налаштований на навчальний процес, новий навчальний рік, адже, Уманський національний університет садівництва – це багатопрофільний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, де здійснюється підготовка фахівців за ліцензованими спеціальностями освітнього рівня «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» і кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі. Уманський національний університет садівництва є візитною карткою міста і флагманом аграрної освіти не лише Черкащини, а й усієї Україні й стійко утримує лідируючі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів. Тож, якщо ви хочете стати частиною гарних буднів нашого університету – чекаємо на Вас, і хай мрії збуваються.

Переглядів - 1349

top