Повідомити про новину

Об’єднана студентська рада аграрних ВНЗ обрала нового очільника

У рамках ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти відбулося традиційне засідання Об’єднаної ради аграрних закладів вищої освіти України. У засіданні взяло участь 15 представників аграрних ЗВО ІІ-ІV рівня акредитації. Першим і головним питанням на порядку денному студентських керівників було обрання нової голови Об’єднаної ради.
На голосування було висунуто дві кандидатури:

  • Вікторії Лужняк – голови студентської ради Подільського державного аграрно-технічого університету;
  • Анастасії Голос – голови студентської ради Полтавської державної аграрної академії.

Шляхом відкритого голосування було обрано нову очільницю студентської родини аграріїв країни. Нею стала Анастасія Голос, яка своєю промовою переконала студентський актив утому, що саме вона достойна стати новою головою, адже у неї є досить досвіду, сили та знань для створення та реалізації нових проектів.

Насамперед новообрана очільниця запропонувала повністю оновити положення про Об’єднану раду аграрних ВНЗ України та дати їй час для розробки стратегії розвитку ради й обрання нових пріоритетів. Студентські лідери колективно підтримали прохання Анастасії, аби вже за місяць зібратися й обговорити пропозиції нового керівника.

Бажаємо новообраній голові плідної роботи, багато успішних проектів і міцної підтримки. І нехай не тільки Україна, а й увесь світ дізнається про ініціативну, креативну, цілеспрямовану та розумну молодь, яка навчається у різних куточках нашої країни в аграрних закладах вищої освіти.

Ірина Слободяник, заступник голови Ради студентського самоврядування Уманського НУС

Переглядів - 753

top