20.04.2018 6246

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Студентське життя в Уманському національному університеті садівництва – цікаве та різноманітне, адже кожен студент нашого навчального закладу – яскрава, різнопланова та неординарна особистість. А тому щорічно студентський загал визначає своїх лідерів, які вирізняються з-поміж однолітків хистом, ерудованістю й оригінальними поглядами на життя.

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Конкурс «Студентський лідер року» – це завжди справжня феєрія думок, поглядів і талантів. Саме таким стало цьогорічне змагання за титул кращого студента університету, боротьбу за який вели представники всіх шести факультетів нашого навчального закладу:

Наталія Тимошенко – представниця факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Катерина Закрижевська – студентський лідер факультету економіки і підприємництва;

Владислав Стражнюк – кращий студент інженерно-технологічного факультету;

Ігор Васюта – молодіжний лідер факультету агрономії;

Дмитро Куспляк – делегат студентського колективу факультету лісового і садово-паркового господарства;

Катерина Гончаренко – обраниця студентського загалу факультету менеджменту.

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Для того, аби визначити, хто з конкурсантів найдостойніший гордого звання «Студентський лідер університету – 2018», компетентне й об’єктивне журі оцінювало їхні здібності під час трьох етапів змагання: візитівка, творчий та інтелектуальний конкурси. Суддівську колегію очолила Анна Циктор – головний спеціаліст відділу справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, а допомагали їй гідно виконати нелегку місію Петро Паєвський – завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС, Маргарита Парубок – голова профспілкового комітету Уманського НУС, Діана Нагернюк – помічник ректора Уманського НУС, Богдан Бойко – лідер команди КВН «Made in UNUS», Володимир Макарчук – голова Ради студентського самоврядування університету. Слідкувала за правильністю обчислення результатів відповідальний секретар журі Ірина Слободяник – заступник голови студради університету.

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Виступи учасників вражали своєю яскравістю та багатогранністю. Оригінальні підходи конкурсантів, проявлені під час самопрезентації полонили глядачів тонкою самоіронією та глибинністю думок. Справжня естетична насолода оволоділа присутніми під час конкурсу талантів, адже цьому сприяли чуттєві та ніжні хореографічні постановки Наталії Тимошенко та Катерини Гончаренко, запальне пісенне попуррі у виконанні Катерини Закрижевської, високоестетичні художні напрацювання Владислава Стражнюка, гумористичний номер Ігоря Васюти та глибинний трепет душі віршів Кобзаря, які читав Дмитро Куспляк.

Не менш вражаючим був і інтелектуальний конкурс, під час якого учасники продемонстрували свою ерудицію та вміння мислити нестандартно.

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Кожен з представників шести факультетів проявив себе справжнім лідером: харизматичним, талановитим, цілеспрямованим. Але, за умовами конкурсу, переможець має бути лише один. Тож, за результатами оцінювання журі, горде звання «Студентський лідер Уманського НУС - 2018» віднині носить студентка факультету економіки і підприємництва Катерина Закрижевська.

Обрано студентського лідера Уманського НУС -2018

Щиро вітаємо переможницю та всіх учасників і бажаємо їм успіху, оптимізму та бути завжди лідерами по життю!

Прес-центр Уманського НУС