15.04.2016 5241

Студенти УНУС відвідали Форум харчової промисловості і упаковки

14 квітня 2016 року студенти інженерно-технологічного факультету відвідали Форум харчової промисловості і упаковки, який проводився на базі виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Форум представляв останні новини і інновації ринку харчової промисловості, які знайшли відображення у виставках «ПродЕкспо», «Пак Експо», «ПродТехМаш» та  «Хлебопекарна і кондитерська індустрія».

Студенти УНУС відвідали Форум харчової промисловості і упаковки

У виставках брали  участь провідні компанії на ринку харчової індустрії: «Пак Трейд», «Сайленс», «ГРАНС Макіна», «Кронен», «Імпексмаш», «РПС ЛТД», «Омаг», «Инта», «Пакувальні технології», «Люкс Х», «Авентин», «Система ЛТД», «Аронис Кодинг-Системи», «Етисофт», «Інтермаш», «Пласт-Бокс», «Манулі», «Камоцци», «Фесто», «Бонгард», «Новый Проект», «Контакт» і багато інших.

Наші студенти мали змогу поспілкуватися з представниками цих фірм, ознайомитися з представленими на виставці зразками харчового обладнання, взяти участь у Всеукраїнському конкурсі хлібобулочних виробів «Корисний хліб – здорова нація», а також у дегустаціях та показових майстер-класах випічки міні-десертів, французького мигдального печива «макарони», італійських пасхальних кулічів «панеттоне».

Студенти УНУС відвідали Форум харчової промисловості і упаковки

Сподіваємось, що ця подія в житті студентів допоможе їм знайти своє достойне місце в професії, яку вони обрали.

Наталія Мамелюк, викладач кафедри

прикладної інженерії та охорони праці