28.04.2017 5748

Новому яблуневому саду УНУС цвісти!

Уманський національний університет садівництва багатий на традиції у всіх сферах життя. А навесні для навчального закладу особливо актуальним є підтримання екологічних звичаїв, серед яких не лише прибирання території студмістечка після зимового спокою та підтримання її протягом року у належному стані, а й озеленення та оновлення насаджень, розбиття яскравих квітучих клумб.

От і цього року колектив університету зустрів весну традиційними екологічними заходами, які, крім підтримання започаткованих попередниками традицій, спрямовувалися також на підтримку проекту «Школа екологічної свідомості», що протягом року проводиться Науково-дослідною лабораторією «Соціальні ініціативи» з метою підвищення у молоді регіону екосвідомості та екокультури суспільства. Тож наймасштабнішою подією квітня у даному плані стало закладання в Уманському НУС нового яблуневого саду.

Новому яблуневому саду УНУС цвісти!

До благородної та такої необхідної справи долучилися ректор університету Олена Непочатенко, перший проректор Іван Мостов’як, декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергій Щетина, а також студенти та викладачі зазначеного факультету.

Новому яблуневому саду УНУС цвісти!

Робота протікала легко та весело, адже зародження нового життя, яким є екосистема яблуневого саду, – це, перш за все, відчуття власного значимого внеску не лише у сьогодення, а й у майбуття.

Тож неодмінно молодий сад буде цвісти і радувати нас і нащадків п’янким ароматом, духмяними плодами та буйною зеленню!

Прес-центр Уманського НУС