30.08.2018 5492

Новий навчальний рік стартує!

Початок нового навчального року в Уманському національному університеті садівництва – це завжди приємні турботи та радісний настрій колективу закладу вищої освіти.

От і нині куратори всіх академічних груп університету зібралися в рамках засідання методичного об’єднання кураторів, аби обговорити актуальні питання провадження виховної роботи в Уманському НУС на поточний період навчання й окреслити пріоритетні напрями її втілення.

Відкрив зібрання директор Центру культури та виховання студентів УНУС Петро Паєвський, який привітав кураторів з початком нового навчального року та побажав усім натхнення, добра та миру, а також наголосив на визначальній ролі наставників у житті студентства.

Новий навчальний рік стартує!

Привітав учасників об’єднання і проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який ознайомив кураторів з положеннями Концепції виховної роботи в університеті й окреслив ключові завдання їхньої діяльності.

Актуальні питання проведення заходів з безпеки життєдіяльності підняв перед учасниками зібрання інженер з пожежної безпеки Валерій Кондратюк, ознайомивши присутніх з нормами Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти.

Новий навчальний рік стартує!

Далі учасники методичного об’єднання кураторів Уманського НУС обговорили актуальні питання провадження навчально-виховного процесу.

Новий навчальний рік стартує!

Новий навчальний рік починає свій відлік. Тож бажаємо колективу нашого навчального закладу натхнення, успіхів, добра та злагоди!

Прес-центр Уманського НУС