26.08.2014 4711

Незалежній Україні 23 роки

24 серпня весь народ у нелегкі для України часи відзначає 23-у річницю народження своєї держави.

Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановила вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.

Становлення української державності проходило досить складно і суперечливо, багатовікова історія українського державотворення пройшла важкий тернистий шлях, але сьогодні Україна – суверенна держава, яка гідно заявила про себе  на європейському рівні і бореться за свою свободу та єдність.

Незалежній Україні 23 роки

Керівництво університету на чолі з ректором Оленою Непочатенко,  викладачі, студенти, співробітники взяли участь у загальноміських заходах, приурочених Дню Незалежності України. Поруч зі своїми земляками пройшли ходою у параді вишиванок  «Тобі, Україно», попереду якої було розгорнуто  найбільший прапор України в місті, та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку.