29.11.2012 6170

Навчальний семінар для сільських і селищних голів

У Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій продовжується навчання сільських і селищних голів з Черкаської і Кіровоградської областей.

Навчальний семінар для сільських і селищних голів

29 листопада 2012 р. у роботі семінару взяли участь 56 представників органів місцевого самоврядування, у тому числі 21 особа з Катеринопільського району, 18 осіб  з Чигиринського району та 17 осіб із Ульяновського району.

Сільські та селищні голови активно обговорювали актуальні питання:

• створення і функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
  • перспективи розвитку сільськогосподарського дорадництва;
  • діяльність інформаційно-консультаційних центрів Мінагрополітики України й Інституту післядипломної освіти та дорадництва;
  • функціонування Черкаської обласної сільськогосподарської дорадчої служби та види надання соціально-спрямованих дорадчих послуг;
  • правове врегулювання земельних і майнових відносин;
  • механізм надання бюджетних дотацій фізичним особам за утримання і збереження молодняку ВРХ та за продану на забій худобу.

Навчальний семінар для сільських і селищних голів

Для кожного семінару програма його проведення змінюється у залежності від потреб цільової аудиторії у вирішенні тих чи інших проблемних питань.

Протягом вересня-листопада 2012 р. у Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій семінари відвідали 406 слухачів, у тому числі 109 осіб з 8 районів Кіровоградської області та 297 осіб з 13 районів Черкаської області.

Навчальний семінар для сільських і селищних голів

Сергій Приліпко, директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва, к.е.н., доцент