23.08.2016 5277

Науково-виробничі напрацювання УНУС – присвята ювілею Батьківщини

Уманщина – чудовий, прекрасний, щедрий на врожаї та людську щирість край. А поштовхом до вдосконалення, пошуку нових шляхів підкорення омріяних вершин і просто – змаганням заради цікавості та спортивно-виробничого інтересу є щорічні районні обжинки, які традиційно, напередодні Дня незалежності, збирають кращих виробничників і науковців нашого регіону у мальовничому селі Паланка. І всі досягнення, представлені в рамках заходу, щоразу несуть присвяту рідній землі – Україні.

Науково-виробничі напрацювання УНУС – присвята ювілею Батьківщини

Цього року делегація Уманського національного університету садівництва представила широкому загалу свої наукові здобутки у сфері біотехнологій рослинництва; дивувала учасників заходу стиглими, духмяними соковитими, налитими сонцем овочами й фруктами, вирощеними на дослідних полях навчального закладу; зачаровувала ароматами і смаками випічки та фруктових вин, які за авторськими рецептами виготовляють науковці УНУС. І кожен з присутніх, які оглядали експозицію досягнень університету, відчував: все зроблено та вирощено з любов’ю до справи, до науки, до Батьківщини.

Науково-виробничі напрацювання УНУС – присвята ювілею Батьківщини

Саме на таких заходах, коли виробничі досягнення стають пліч-о-пліч з науковими технологіями, стає зрозуміло: Україна буде жити і процвітати, адже її потенціал – безмежний!

Прес-центр Уманського НУС