27.11.2014 5292

Науково-дослідна робота студентів напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Туристична та готельно-ресторанна  індустрія України: етапи становлення, функціонування та  шляхи розвитку» за участі студентів I-II курсів напрямів підготовки «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» та викладачів кафедри. На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1) заслухано доповіді студентів за темами науково-дослідних робіт, проведено обговорення та зроблено висновки щодо рівня їх виконання;

2) ознайомлено студентів та надано завдання  для їх участі в конкурсі на кращий туристичний проект «Розвиток туризму в моїй країні (регіоні, місті)», що проводиться ASIAN INTERNATIONAL COLLEGE OF TOURISM м. Анталія, Республіка Турція;

3) підведено підсумки роботи наукового студентського гуртка за I семестр 2014/2015 навчального року.

Робота наукового гуртка була досить успішною та результативною.

Бажаємо подальших успіхів молодим науковцям!

ст. викладач Любов Коваленко та  доцент Світлана Тимчук, викладачі кафедри

туризму  та готельно-ресторанної справи