01.12.2015 4857

Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

19-21 листопада 2015 року в м. Києві відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». В центрі уваги роботи конференції були проблеми вищої школи. На конференції були присутні науковці з України, Польщі та Сполучених Штатів Америки.

На пленарному засіданні в Міжнародному конгрес-центрі «Український Дім» виступили: професор, член-кореспондент НАПН України Михайло Степко, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН Іван Бех, професор Поморської академії (м. Слупськ, Польща) Ірина Суріна, директор видавничого дому Elsevier S&T Марат Фатхуллин (США) та ін. Цікавим для вітчизняних колег виявився досвід реформування освіти в Польщі.

Значний інтерес викликала доповідь професора Інституту педагогіки Гданського університету Звездислави Янішевської  про зміни польської системи освіти у зв’язку з ідеями демократизації вищої школи.

У рамках X Міжнародної наукової-практичної конференції відбувся тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг».

Тренінг-марафон – це демонстрація роботи практичних психологів, бізнес-тренерів, коучерів, громадських тренерів та фахівців з освітнього тренінгу.

Тренінг-марафон – це демонстрація новітніх напрямів, підходів та методів тренінгової роботи.

Тренінг-марафон – це можливість набути новий досвід, віднайти колег та однодумців, відкрити нові перспективи власного професійного зростання.

Також учасники конференції мали змогу відвідати майстер-класи, work-shops, тренерські майстерні, демонстраційні заняття.

На завершення тренінг-марафону всі учасники отримали сертифікати.

Наталія Комісаренко,

доцент кафедри української та іноземних мов