Повідомити про новину

Науково-технічна співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»

27 липня в конференц залі Уманському НУС відбулася зустріч ректорату університету з представниками ПАТ «Ельворті» («Червона Зірка») м. Кропивницький.

Основною метою діяльності ПАТ «Ельворті» є  виробництво посівної і ґрунтообробної техніки високого технічного рівня на основі нових технологій з метою максимального задоволення запитів споживачів, забезпечення гармонійного розвитку акціонерного товариства в інтересах персоналу, акціонерів і регіону.

Під час зустрічі представники компанії презентували історію створення та розвитку підприємства, технологічні особливості процесу виробництва, механізм управління та маркетингу.


Голова правління – генеральний директор ПАТ «Ельворті» Сергій Калапа та ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко підписали договір про співробітництво (стратегічне партнерство) у науковій сфері.


Підписаний договір про співпрацю засвідчує домовленість про взаємні консультації з питань підготовки кадрів, формування замовлення на підготовку фахівців, та забезпечення підприємства висококваліфікованими кадрами, здатних успішно працювати на рівні міжнародних стандартів, проведення науково-дослідної роботи з актуальних проблем, розробка спільних інноваційних проектів, створення умов для перепідготовки та підвищення кваліфікації викладачів Уманського національного університету садівництва.

За умовами договору студенти університету отримають унікальну можливість проходження виробничої та переддипломної практик, підготовки дипломних робіт на підприємстві з використанням високотехнологічного обладнання, ознайомлення з новітніми технологіями, що використовуються на підприємстві, а також отримають перспективу подальшого працевлаштування.

Компанія «Ельворті» відкриє спеціалізовану лабораторію на базі університету в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».


Таке партнерство дозволить підвищити конкурентоспроможність університету і ПАТ «Ельворті» та створить можливості розвитку практичних навичок студентів.


Переглядів - 1203

top