12.03.2014 5403

На кафедрі лісового господарства обговорювали проблеми лісів Черкащини

6-го березня 2014 року на кафедрі лісового господарства відбувся студентський науковий гурток на тему «Ліси Черкащини».

На засіданні виступили викладачі кафедри: Шлапак В.П. – д. с.-г. наук, професор, завідувач кафедри; Кирилюк В.П. – к. с.-г. наук, доцент; Шемякін М.В. – к. с.-г. наук, доцент; Коваль С.І. – к. с.-г. наук, ст. викладач; Іщук Г.П. – к. с.-г. наук, ст. викладач; Баюра О.М. – к. с.-г. наук, ст. викладач та Вітенко В.А. – к. біол. наук, викладач.

Обговорили питання по залісенню земель, непридатних для подальшого сільськогосподарського використання, вирощуванню садивного матеріалу лісових порід, впровадженню інтродуцентів у лісові насадження, сучасному стану захисних лісових насаджень.

Крім викладачів кафедри, виступили студенти першого курсу – Вікторія Ступак (12-сп) та Анастасія Сухецька (11-сп), які розповіли про зміни клімату в лісах та антропогенний вплив на лісові екосистеми Черкащини.

На кафедрі лісового господарства обговорювали проблеми лісів Черкащини

Олександр Баюра, к.с.-г. н., ст. викладач кафедри лісового господарства