22.11.2018 5480

На доброму серці тримається світ

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачаючи сил на конфлікти та «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі такі риси характеру, як прийняття та терпимість, цінувати в кожній людині особистість, навчитися поважати її думки, почуття та погляди, незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.

На доброму серці тримається світ

Так, у бібліотеці філії № 6 відбулася година спілкування «На доброму серці тримається світ». У заході взяли участь фахівці літературних жанрів, бібліотекарі, старшокласники та гості, зокрема долучитися до обговорення було запрошено практичного психолога Уманського НУС Валентину Мазуренко. Учні Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 - медична гімназія» декламували вірші та співали. Прекрасні виступи вихованців Уманської дитячої школи мистецтв вразили кожного. Крім того, всі учасники заходу мали можливість долучитися до вправ на тренінгу, запропонованого практичним психологом Валентиною Мазуренко.

На доброму серці тримається світ

Година толерантості та доброти допомогла відкрити юні серця, зрозуміти й усвідомити, що лише з любові до ближнього усе бере свій початок. Адже доброта – найбільша цінність нашого життя, яку не купиш ні за які кошти.

Валентина Мазуренко, практичний психолог