03.09.2018 5070

Моя Батьківщина – це моє сьогодення та майбутнє – світле, радісне та багате

Початок нового навчального року в Уманському національному університеті садівництва розпочався урочисто і патріотично. Адже перша лекція, якою для молодого поповнення студентського колективу розпочався їхній старт у світі професійних знань і науки у стінах нашого легендарного закладу вищої освіти, носила назву «З Україною в серці».

Зважаючи на значну кількість першокурсників, патріотична лекція була проведена по двох локаціях. Провідниками ж у патріотичний екскурс нашої держави стали кандидати історичних наук, доценти кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Майя Костюк і Валентин Доморослий.

Моя Батьківщина – це моє сьогодення та майбутнє – світле, радісне та багате

Перша лекція в УНУС примусила присутніх замислитись над прагненням кожного – як стати корисним для свого народу та бути громадянином з активною життєвою позицією, що легко орієнтується в проблемах сучасності та бачить перспективи розв’язання цих проблем.

Історія України нараховує велику кількість славнозвісних лідерів, інша справа. Але, щоб мати власну думку, необхідно знати історію свого народу та бути освіченою, багатогранною особистістю. Бо ж моя Батьківщина – це моє сьогодення, це моє майбутнє – світле, радісне та багате.

Під час лекції молодь зрозуміла, зо все геніальне є досить простим – необхідно, насамперед, вчитися, аби обрана професія принесла якнайбільше користі рідній країні. Адже Україні необхідні фахівці з новою свідомістю, патріоти, які б жадали процвітання своєї держави та виходу її на широкий європейський і світовий простір у ролі рівноправного ділового партнера. Як бачимо – шанс рідна держава дає усім, а наш обов’язок, як громадянина – свідомо до цього шансу відносимося ми?

Ще такі молоді, але зі світлою вірою у гарне майбутнє нашої держави, студенти УНУС розпочали своє навчання з метою стати поколінням, яке змінить життя українців на краще.

Моя Батьківщина – це моє сьогодення та майбутнє – світле, радісне та багате

Україна має багато талановитих синів і дочок, вони віддають свої знання та вміння, свої серця та життя заради рідної неньки. Великий Кобзар вірив у те, що «оживе добра слава, слава України», видатний Каменяр – Іван Франко, українська донька Прометея – Леся Українка, Пантелеймон Куліш, Василь Симоненко, Василь Стус та багато інших знаних українців, як і сучасне покоління, щиро вірили в рідну державу і боролися за її щастя. Але любов до Батьківщини – це не лише знання історії та вміння пишатися її здобутками і славними діячами, це прагнення своїми діями піднести її велич, повсякчас дбати про втілення в життя світлих ідеалів.

Перша лекція «З Україною в серці» стала гарним стартом для юних громадян своєї держави на ниві навчання в здобутті професії. Плекайте в собі Людину з великої літери, поважайте однин одного, допомагайте ближньому, цінуйте батьків і не марнуйте жодну хвилинку свого дорогоцінного життя – вдосконалюйтесь, станьте кращими, ніж вчора, і ви зрозумієте: Україна – це ти!

Прес-центр Уманського НУС

Error