Повідомити про новину

Мотиваційний тренінг «Успіх можна спланувати!» з магістрами спеціальностей «Туризм» та « Готельно-ресторанна справа»

       В останні роки навчання на перший план виходить знаходження оптимального шляху самореалізації у професійній сфері та важливість мотивації на шляху до поставленої мети. Сутність системи мотивації у молодіжному колективі розкривається у такій тезі: «Молода людина, котра планує починати власну професійну діяльність, має самостійно, за допомогою різних мотиваторів, прагнути забезпечити собі фінансову незалежність і щасливе майбутнє». Звичайно, мотивування не може зводитись тільки до певних короткочасних дій,а тому потрібна систематична і наполеглива робота над собою. 

       Тож метою мотиваційного тренінгу цього разу стало прагнення активувати у молодих людей бажання до самовизначення, розвинути вміння дивитись в майбутнє і бачити реальні перспективи успіху. 
       Важливим фактором успішності є рівень особистої відповідальності та інтенсивність мотивації у роботі над поставленими завданнями в команді, а також подолання можливих труднощів. При цьому кожному молодому спеціалісту необхідно прийти до розуміння, що внутрішню власну мотивацію потрібно не тільки одного разу розбудити, а й зберегти її впродовж усієї майбутньої трудової діяльності. І йдеться не лише про професійний успіх, а й про вдале майбутнє у всіх сферах життя. Саме тому подібні тренінги надалі будуть проведені для студентів випускників усіх спеціальностей.
Валентина Мазуренко, практичний психолог УНУС

Переглядів - 630

top