18.10.2016 4783

Міжнародний конкурс «ЗОРЯНА ОСІНЬ» за участі ансамблю «Криниченька» Уманського НУС

15 жовтня вокальний ансамбль «Криниченька» Уманського національного університету садівництва взяв участь в міжнародному конкурсі «ЗОРЯНА ОСІНЬ», який проходив в місті Києв. Не бракувало гарних вражень і цього разу. Конкурс дав можливість побачити та оцінити майстерність виконання та художній смак інших колективів, а також показати свій рівень, який гідно оцінили глядачі та члени журі.

Серед великої кількості учасників гідних перемоги, ансамблю нашого університету вдалось завоювати друге місце і прославити рідний навчальний заклад.

Учасниці колективу почули масу компліментів від глядачів та членів журі. Безперечно, отриманий на конкурсі досвід, піде на користь для подальшого розвитку вокального ансамблю.

Учасники Народного вокального ансамблю «Криниченька» щиро вдячні керівництву університету за підтримку.

Юлія Тихонюк, солістка ансамблю «Криниченька», студентка факультету економіки і підприємництва